Zamek w Niedzicy

Zamek Dunajec – średniowieczna warownia wzniesiona już na początku XIV w.

Cennik

Martin, · Kategorie: Informacje · Tagi: , , , , , ,

Zwiedzanie zamku w Niedzicy

Możliwość zwiedzania zamku w grupach z przewodnikiem (przewodnik w cenie biletu). Zamek w Niedzicy udostępniony jest dla zwiedzających od 1-go maja do 30-ego września, w godzinach od 9:00 do 18:30 (codziennie) oraz od 1-ego października do 30-ego kwietnia, w godzinach od 9:00 do 15:30 (z wyjątkiem poniedziałków). Czas zwiedzania to ok. 1.15 min. Wielkanoc, Boże Narodzenie, Nowy Rok – Muzeum jest nieczynne.

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00. Kontakt: tel. 18 2629489, 18 2629473, fax 18 2629480. Wszelkie pytania można kierować na adres e-mail: shsniedzica@wp.pl

Zwiedzanie zamku – cennik

7 dodanych komentarzy w “Cennik”

 1. Ilona napisał(a):

  Nie prawdą jest, że zwiedza się z przewodnikiem.

 2. AsiaM napisał(a):

  Polecam wszystkim nocleg na zamku, w szczególności w komnatach z historycznym wystrojem. Niezapomniane przeżycie:) Na pewno wrócimy tu jeszcze ze względu na przepiękne okolice. Co do noclegu, to brakowało nam jedynie oferty chociaż ze śniadaniem. Pod zamkiem przy parkingu funkcjonuje karczma, gdzie serwują smaczne posiłki w przyzwoitych cenach, więc jest to jakaś alternatywa, ponieważ sklepów w okolicy brak.

 3. barbara woy koch napisał(a):

  Zwiedzałam zamek, a potem w nim nocowałam, niestety ubolewam, że nie wszystkie pomieszczenia dostępne są dla zwiedzających, piękne komnaty oraz kaplica, biblioteka itp. są niedostępne.

 4. Martin napisał(a):

  Serwis http://www.zamek-w-niedzicy.pl przy pomocy Stowarzyszenia Historyków Sztuki Muzeum Zespół Zamkowy w Niedzicy dokonał niewielkich zmian w treści. Informacje zawarte na niniejszej stronie są teraz zgodne ze stanem faktycznym. Wszelkie ewentualne pytania można kierować na adres: shsniedzica@wp.pl

 5. Sekretariat Muzeum napisał(a):

  Szanowni Państwo!
  Stowarzyszenie Historyków Sztuki Muzeum Zespół Zamkowy w Niedzicy niniejszym informuje, że strona http://www.zamek-w-niedzicy.pl nie jest stroną naszego muzeum i powstała bez naszego udziału i świadomości. Dopiero liczne telefony do nas od zirytowanych internautów odwiedzających w/w stronę spowodowały, że dowiedzieliśmy się o jej istnieniu i sprawdziliśmy jej zawartość. Zatem za wszelkie błędne informacje dotyczące cennika, zasad zwiedzania, informacji związanych z historią obiektu jak i znajdujących się w naszym zespole ekspozycji nie bierzemy odpowiedzialności. Przy okazji przypominamy, że nasze muzeum nie robi rezerwacji wejść. Strona naszego Muzeum znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Historyków Sztuki.

 6. Martin napisał(a):

  Cennik już poprawiony. Dziękujemy za informacje.

 7. Zwiedzająca napisał(a):

  Musze się nie zgodzić z tym cennikiem ponieważ ceny są wyższe niż tu podane. Bo normalny bilet kosztuje 12 zł. I sporo turystów kręciło nosem iż jest to własność SHS i dlatego trzeba tyle płacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*