Zamek w Niedzicy

Cennik

Zwiedzanie zamku w Niedzicy

Możliwość zwiedzania zamku w grupach z przewodnikiem (przewodnik w cenie biletu). Zamek w Niedzicy udostępniony jest dla zwiedzających od 1-go maja do 30-ego września, w godzinach od 9:00 do 18:30 (codziennie) oraz od 1-ego października do 30-ego kwietnia, w godzinach od 9:00 do 15:30 (z wyjątkiem poniedziałków). Czas zwiedzania to ok. 1.15 min. Wielkanoc, Boże Narodzenie, Nowy Rok – Muzeum jest nieczynne.

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00. Kontakt: tel. 18 2629489, 18 2629473, fax 18 2629480. Wszelkie pytania można kierować na adres e-mail: shsniedzica@wp.pl

Zwiedzanie zamku – cennik

 • 12 zł od osoby za bilet zwykły – wystawa „wozownia” w cenie biletu do zamku
 • 9 zł od osoby za bilet ulgowy- wystawa „wozownia” w cenie biletu do zamku (dzieci, młodzież oraz opiekunowie, studenci, emeryci i renciści)
 • 4 zł od osoby za bilet, który umożliwia zwiedzanie spichlerza (wystawy Sztuki Ludowej Spiszu) czynnego tylko w okresie letnim (od 1 maja). W Spichlerzu oprowadza nas przewodnik, który nie pobiera dodatkowej opłaty – czas zwiedzania ok. 15 min.

Kategoria Informacje


4 komentarze

 1. Zwiedzająca pisze:

  Musze się nie zgodzić z tym cennikiem ponieważ ceny są wyższe niż tu podane. Bo normalny bilet kosztuje 12 zł. I sporo turystów kręciło nosem iż jest to własność SHS i dlatego trzeba tyle płacić.

 2. Martin pisze:

  Cennik już poprawiony. Dziękujemy za informacje.

 3. Sekretariat Muzeum pisze:

  Szanowni Państwo!
  Stowarzyszenie Historyków Sztuki Muzeum Zespół Zamkowy w Niedzicy niniejszym informuje, że strona http://www.zamek-w-niedzicy.pl nie jest stroną naszego muzeum i powstała bez naszego udziału i świadomości. Dopiero liczne telefony do nas od zirytowanych internautów odwiedzających w/w stronę spowodowały, że dowiedzieliśmy się o jej istnieniu i sprawdziliśmy jej zawartość. Zatem za wszelkie błędne informacje dotyczące cennika, zasad zwiedzania, informacji związanych z historią obiektu jak i znajdujących się w naszym zespole ekspozycji nie bierzemy odpowiedzialności. Przy okazji przypominamy, że nasze muzeum nie robi rezerwacji wejść. Strona naszego Muzeum znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Historyków Sztuki.

 4. Martin pisze:

  Serwis http://www.zamek-w-niedzicy.pl przy pomocy Stowarzyszenia Historyków Sztuki Muzeum Zespół Zamkowy w Niedzicy dokonał niewielkich zmian w treści. Informacje zawarte na niniejszej stronie są teraz zgodne ze stanem faktycznym. Wszelkie ewentualne pytania można kierować na adres: shsniedzica@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>